Archiv 3

Školní rok 2019/2020

Barevný týden

Začátkem června děti prožívaly barevné dny. 

Děti se seznámily s životem dětí v různých koutech světa.

Kliknutím na obrázek se otevře krátká prezentace dnů.

Z pohádky do pohádky

V měsíci březnu se děti seznamují s pohádkami našich klasiků. Rády je hrají a doprovází kratičkými dialogy.

Hrátky s barvou Hvězdičky


Noc ve školce 2020

Tento rok předškolní děti prožily noc v království času. Děkujeme všem, kdo se podíleli, aby děti prožily krásný večer plný zábavy a poučení.  

Malí stavitelé


 V rámci projektu si děti naší školky zahrály na stavitele a hravou formou se seznámily se základními prvky architektury.   

Popeleční středa

Čas karnevalů se skončil a popeleční středou jsme vstoupili do doby postní, která nás má připravit na velikonoce.  

Méďa zdravotník


V polovině ledna naši školku navštívily paní zdravotnice, aby dětem přiblížily práci záchranářů. Dětem se setkání velmi líbilo a nadšeně se zapojovaly do aktivit, které pro ně připravily.

Děkujeme ! 

Maškarní ples 2020

V úterý 11.2. 2020 se uskutečnil v naší školce maškarní ples.

LYŽOVÁNÍ SKALKA

V týdnu od 13-17.1.2020 se přihlášené děti ze třídy Sluníček a Hvězdiček účastnily lyžařského kurzu. Lyžování probíhalo v areálu Skalka. VÁNOČNÍ BESÍDKY 

Besídky pro babičky a dědečky

V listopadu se ve školce uskutečnily dvě besídky. Děti je věnovaly svým, babičkám a dědečkům, jako výraz vděčnosti za lásku, kterou je obdarovávají.

Drakiáda

Poznáváme bohatý podzim

První měsíc ve školce, kdy se děti adaptují na školku, je za námi. Děti se seznámily s prostorem školky, vytvořily si pravidla třídy, mohly si vyzkoušet něco málo z práce těch, kteří se o ně starají, starší děti se seznámily s místem, kde bydlí, se zemí, ve které žijí.Podzimní čas je dobou seznamování se s plody, které se sklízí z našich zahrad, polí. Kratičké ohlédnutí za bramborovým týdnem zde